Przejdź od razu do Kursu i pobierz
PIERWSZY ODCINEK!

Po niesamowitym sukcesie Kursu Rysunku RYSUJ Z KRISSEM, w którym uczestniczy kilka tysięcy osób, okazało się, że moi Kursanci poprosili również o podobny Kurs Malarstwa.
Taki, który nie będzie przynudzał, opowiadał o historii obrazów i życiu malarzy (bo to wszystko można znaleźć bez problemu w bibliotece i w necie) ale będzie ukierunkowany wyłącznie na praktyczne wskazówki, jakie pomogą każdemu rozwinąć swoją pasję jak najszybciej. Każdemu – to znaczy, że na pewno znajdą tutaj coś dla siebie zarówno zupełnie początkujący, jak i ci, którzy już pędzel trzymać potrafią. Kurs zaczyna się od zupełnego zera, od najważniejszych podstaw, jakie każdy szanujący się twórca powinien znać i wyćwiczyć, dowiesz się tutaj absolutnie wszystkiego – rozwiejemy Twoje wątpliwości, odpowiemy na pytania, poprowadzimy za rękę. Przejdziemy przez malowanie akwarelami, farbami akrylowymi oraz olejnymi, pokażemy wszystko, co niezbędne – potrzebne materiały, sposoby wykonywania szkiców, praktyczne techniki, metody zabezpieczania prac i ich fotografowania, aby prezentowały się pięknie również w internecie.

Aby zapewnić jak najwyższy poziom Kursu oraz zróżnicowanie tematów –
Będziemy zapraszać do prowadzenia odcinków NAJLEPSZYCH ARTYSTÓW z różnych technik malarskich!!! Dzięki temu Kurs będzie jeszcze ciekawszy, a Ty będziesz mógł szkolić się od mistrzów pędzla, którzy będą zdradzać najskrytsze tajemnice swojego warsztatu!

Nie twórz swoich dzieł do szuflady! Stawaj się coraz lepszy i pokaż swój talent światu, który dziś jest wspaniałym miejscem do tego, by tworzyć piękne rzeczy!

Kurs będzie publikowany w częściach, każdy temat osobno. Dzięki temu możesz wybrać te zagadnienia, które Cię interesują, z którymi masz kłopot lub kolekcjonować wszystkie i przejść całą drogę wraz ze mną. Odcinki możesz nabywać kiedy chcesz i każdy temat ćwiczyć tak długo, jak potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że najlepsze efekty osiągniesz, gdy nie będziesz pomijał żadnych lekcji.

Wszystko to podane zostanie w lekkiej, przyjemnej formie e-booka, którą, mam nadzieję, miło będzie się czytało we własnej, przytulnej pracowni, w łóżku, przy śniadaniu, czy na wakacjach. Każda część to będzie ogrom wiedzy w postaci książki, a forma PDF sprawi, że można je będzie czytać na komputerze, tablecie, telefonie, czytniku e-booków lub po prostu wydrukować i cieszyć się wersją papierową.

Ale to nie wszystko!

Każdy temat będzie posiadał link do filmów video, na których wszystko to, o czym przeczytasz – również zobaczysz! Tego nie znajdziesz w żadnej książce!!! W żadnym ognisku plastycznym, ani szkole artystycznej. Z doświadczenia wiem, że najlepiej się uczyć podpatrując, jak robią to najlepsi, a nie słuchając jedynie opinii i krytyki!

Oddaję w Twoje ręce całą moją wiedzę i doświadczenie, którą postaram się porcjować odcinkami wydawanymi przynajmniej raz w miesiącu, za cenę mniejszą niż godzina korepetycji. A do tego – moją wiedzą będą uzupełniać najlepsi artyści w branży.

Możesz prezentować swoje prace wykonane w ramach tego Kursu i dyskutować z innymi uczestnikami, otrzymywać porady itd. na Facebook`owej Grupie: MALUJ Z KRISSEM, do której Cię już teraz serdecznie zapraszam!

Kurs prowadzą:
(lista będzie się powiększać w miarę pojawiania się kolejnych odcinków)

Kriss Wieliczko

Kriss Wieliczko

Zawsze powtarzam, że KAŻDY MA SWÓJ TALENT.

Mój uzewnętrznił się w rysunku i pozwolił wydać na świat około 10 000 prac. Tak. Mniej więcej tyle tworów wyszło spod mojej ręki w ciągu 12 lat pracy zawodowej. Obrazów olejnych, akrylowych, akwareli, ale trzeba Wam wiedzieć, że to właśnie rysunek jest moim hobby i pracą, moją pasja i utrzymaniem, szczęściem i przekleństwem. Przez te wszystkie lata tworzyłem obrazy autorskie i kopie, portrety i karykatury na zamówienie, poświęcałem temu dni i noce, czasem weekendy i święta, bo twórczość płynie w mojej krwi i stał się pierwiastkiem niezbędnym do życia.

Jestem również twórcą strony: AKADEMIAKRISSA.PL na której znajdują się materiały szkoleniowe pomagające być lepszym artystą, przedsiębiorcą i człowiekiem. Częścią Akademii jest wspomniany Kurs Rysunku Online: RYSUJ Z KRISSEM oraz niniejszy Kurs Malarstwa MALUJ Z KRISSEM

Katarzyna Kmiecik

Katarzyna Kmiecik

Jestem artystką i ilustratorką specjalizującą się w akwareli i rysunku, ale nie unikającą też innych technik. W mojej twórczości najczęściej pojawiającym się motywem są drzewa i chmury, ponieważ darzę je szczególną miłością, sięgającą wczesnego dzieciństwa. Na naturę i światło zawsze patrzę oczami dziecka – w nieskończonym zachwycie chłonąc i zapamiętując drobne detale i kolory.

W 2012 roku założyłam Szkołę Rysunku KRESKA, która teraz oficjalnie przechodzi na tryb online, aby grono osób, którym mogę pomóc w osiąganiu wyżyn ich umiejętności nie było już nigdy zawężone do osób z mojego miasta (obecnie Puławy, a do niedawna Radom). Rzesze moich uczniów już studiują na kierunkach architektonicznych w całej Polsce, a w zajęciach coraz częściej uczestniczą hobbyści w każdym wieku, nie tylko osoby próbujące dostać się na studia.

Moje prace reprezentowały Polskę na ważnych międzynarodowych wystawach akwarelowych, m. in. „Fabriano In Aquarello” 2019 oraz 2020.

Kliknij i sprawdź